III Koncert Kolęd i Pastorałek

Za nami kolejna III już edycja koncertu kolęd i pastorałek. W sobotę 11 stycznia w kościele p.w. św. Apostołów Piotra i Pawła w Dobromierzu, zabrzmiały najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki, które wykonał Zespół Wokalno – Instrumentalny „Karlik”, a zespół ten tworzą muzycy i wokaliści „Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk”.

Gościem specjalnym, który jest z nami od początku koncertowego kolędowania, był ks. bp. Ignacy Dec.

Na zakończenie koncertu ks. proboszcz Andrzej Walerowski i wójt Gminy Dobromierz- Pan Jerzy Ulbin – podziękowali Zespołowi „Karlik” za wspaniały występ, wszystkim uczestnikom za ich obecność na koncercie. Natomiast ks.Biskup udzielił  błogosławieństwa oraz złożył noworoczne życzenia.