Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Michała Archanioła w Dobromierzu
ul. Cmentarna 8, 58-170 Dobromierz

tel. 74 8586 115

 

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz do nas jakieś pytania. Wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

    Globalna Adoracja razem z papieżem Franciszkiem

    W ramach Roku Wiary wszystkie parafie na całym świecie zostały zaproszone do wspólnej adoracji Najświętszego Sakramentu w jedności z papieżem Franciszkiem i wszystkimi biskupami. Z tej racji nasza Parafia też zorganizowała adorację w niedzielę 2 czerwca o godz. 17:00.

    Przed wystawionym Najświętszym Sakramentem modlił się w bazylice watykańskiej Papież. Na program nabożeństwa przygotowany w ramach Roku Wiary przez Papieską Radę ds. Krzewienia Nowej Ewangelizacji złożyły się, oprócz adoracji w milczeniu, również śpiewy, czytania biblijne i wezwania modlitewne.