Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Michała Archanioła w Dobromierzu
ul. Cmentarna 8, 58-170 Dobromierz

tel. 74 8586 115

 

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz do nas jakieś pytania. Wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

    „Do Ciebie woła Zdrowaś Maryja cały nędzny świat…”

    Sierpień jest to miesiąc, kiedy pielgrzymi udają się ze swoimi intencjami, prośbami do Matki Bożej na Jasną Górę. Jest to też czas modlitwy w intencji ojczyzny, dziękczynienia za plony, a także sierpień to miesiąc trzeźwości narodu. W tym szczególnym miesiącu wspólnota naszej parafii zgromadziła się tradycyjnie 13. dnia miesiąca na Nabożeństwie Fatimskim. Mszy św. przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Krzysztof Ora – dyrektor wydziału duszpasterskiego Świdnickiej Kurii Biskupiej. Wraz z nim Mszę św. koncelebrowali ks. prałat senior Wenancjusz Róg, ks. Dariusz Szyra oraz ks. Romuald Witwicki.