Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Michała Archanioła w Dobromierzu
ul. Cmentarna 8, 58-170 Dobromierz

tel. 74 8586 115

 

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz do nas jakieś pytania. Wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

„Biała Niedziela” w Naszej Parafii

Nasza Parafia wspólnie ze Stacją Opieki Caritas oraz Gminą Dobromierz, w ostatnią niedzielę września, zorganizowała tzw. „Białą Niedzielę” z udziałem lekarzy specjalistów: z zakresu kardiologii – p. doktor Teresy Nowak i z zakresu onkologii oraz chirurgii onkologicznej p. ordynatora doktora Henryka Maciąga ze Specjalistycznego Szpitala im. Dra A. Sokołowskiego w Wałbrzychu.

W tym dniu odbyły się również badania palpacyjne piersi na fantomie oraz można było zmierzyć poziom cukru, cholesterolu i ciśnienie.

Na wizytę wystarczyło się zarejestrować w Stacji Caritas, która jest przy plebanii w Dobromierzu: osobiście lub telefonicznie. Wymagane jedynie było zabranie ze sobą na wizytę do lekarza specjalisty dotychczasowych badań lekarskich i wyników.